fbpx
Політика
Гройсман розповів, скільки українців могли втратити кошти через проблеми “Приватбанку” (відео)

Майже кожен другий українець має рахунок у “Приватбанку”. Відтак проблеми у банку могли серйозно вдарити по фінансовій стабільності як України, так і кожного з них.

Як заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, рішення про перехід “Приватбанку” було прийнято Кабміном після подання Нацбанку, до якого звернулися акціонери “Приватбанку”.

Він зазначив, що за даними НБУ, “розрив між сформованими резервами та кредитним ризиком станом на грудень сягнув майже 150 мільярдів гривень, що поставило під загрозу подальше обслуговування клієнтів банку”.

“В першу чергу мова йде про 3 мільйони пенсіонерів, понад 500 тисяч студентів та 1,6 мільйона соціально незахищених громадян. Також про понад 3,5 мільйона зарплатних рахунків, обслуговування 500 тисяч фізичних осіб-підприємців. Зрозуміло, що ситуація з “Приватбанком” могла мати вкрай негативні наслідки для усієї фінансової та банківської системи України. Таким чином вчорашнім рішенням ми захистили майже 20 мільйонів клієнтів банку. А також фінансову стабільність нашої держави”,– заявив Гройсман.

Читайте також: Подарунок від Миколая хлопчику Пєті: бурхлива реакція соцмереж на націоналізацію “Привату”

Джерело.

facebook