fbpx
Авто
Гройсман пригрозив чиновникам в’язницею за “схід асфальту зі снігом”

Українські чиновники повинні нести відповідальність за неякісний ремонт доріг, аж до кримінальної.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду 12 квітня.

“Ця сфера є часто корупційною. Мені треба зрозуміти, чи правда це, і дізнатися, де торішній асфальт зійшов зі снігом. Якщо це правда, я хочу жорсткої відповідальності винних. Вони повинні відновити все, що пошкоджено, і повинні нести кримінальну відповідальність”, – сказав він.

Глава Кабміну додав, що в 2017 році в Україні кардинально змінено підхід до ремонту доріг і тепер важливо забезпечити системність цього процесу, не обмежуючись одноразовими діями.

За словами Гройсмана, у цьому році ремонтні роботи почалися набагато раніше, ніж в 2016 році (тоді вони стартували в серпні), оскільки “Укравтодор” уже краще підготовлений. Однак цього ще недостатньо, оскільки головним пріоритетом його роботи має бути якість. Для цього слід побудувати абсолютно нову систему контролю якості доріг і прозорості “Укравтодору”. Крім того, прем’єр закликав місцеву владу посприяти цьому процесу.

Він також зазначив, що стан українських доріг може відображати загальний стан справ у багатьох сферах.

“Якби ми десять років тому почали реформу дорожньої галузі, то зараз дороги були б на 90% хорошими, була б безпека на них, Україна використовувала б свій транзитний потенціал, а українці їздили б хорошими дорогами”, – переконаний Гройсман.

Читайте також:  По 6 гривень з кожного літра бензину: на що підуть гроші водіїв?

Джерело.