fbpx
Політика
Гройсман про бюджет 2017,вирубку лісу, та зарплату в 3200 (відео)

Перш за все, інформую про те, що фінальна стадія підготовки Бюджету-2017 триває. Мінфін опрацьовує і узагальнює рекомендації від парламенту. Ми сформуємо кінцевий текст і подамо його до Верховної Ради для остаточного прийняття Бюджету.

Сьогодні я бачив звернення про те, що начебто виникає загроза створенню суспільного телебачення в Україні. Хочу наголосити, що увесь Уряд підтримує створення суспільного мовлення. Ми були тими, хто розробляв і впроваджував відповідні закони. Я доручив профільному міністру Юрій Стець опрацювати питання, внести пропозиції, які має ухвалити Уряд по цьому питанню. Підкреслюю, що ніхто не має ставити під сумнів створення суспільного телебачення.

Ми заслухаємо голову правління Укрзалізниці, а також дослідимо альтернативну карту українських лісів. Ми порахували, у якому лісництві скільки лісу вирублено, і ми будемо вимагати у правоохоронних органів порахувати завдані державі збитки, порушити кримінальні справи, щоб ті, хто варварські вирублюють ліси і займаються контрабандою, були у в’язниці.

Читайте також: “Мустафа, що ти петляєш, як телка?” – Поярков посварився з Найємом в прямому ефірі (відео)

Джерело.