fbpx
Політика
“Готова сісти замість Романа”: дружина Насірова звернулася до Порошенка

Дружина голови ДФС Романа Насірова попросила президента Петра Порошенка гарантувати своєму чоловікові право на лікування.

Своє звернення Світлана Глімбовська (Насірова) опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

“Ситуація, що склалася змушує мене, дружину Романа Насірова і маму трьох дітей, звернутися до президента країни як гаранта Конституції, захиснику прав і свобод кожного з громадян України… Конституції, перед якою всі рівні, – і судді, і воїни АТО, і митарі , що збирають податки для виплати пенсій пенсіонерам, заробітних плат лікарям, вчителям та забезпечення учасників антитeрoриcтичнoї oпeрaцiї”, – зазначила вона.

Глімбовськая наголосила, що кожне людське життя цінне, незалежно від того, як цю людину оцінює політична або соціальна кон’юнктура.

“Тому ми просимо гарантувати право мого чоловіка і батька моїх дітей, – право на лікування. Цей курс лікування надзвичайно важливий для життя Романа, і пройти його можливо тільки в декількох країнах світу. Я не розумію, чому деякі функціонери цьому перешкоджають. Адже наша сім’я внесла чималу заставу, якщо комусь здасться цього мало, я готова протягом усіх двох тижнів відсутності Романа носити цей нещасливий електронний браслет або навіть, якщо хочете, сісти в Лук’янівське СІЗО”, – написала дружина Насірова.

При цьому вона додала, у неї є всі підстави підозрювати НАБУ в застосуванні тoртyр над головою ДФС.

“Всі ці перепони для проходження короткострокового курсу рaдioaктивнoї тeрaпії – це ніщо інше, як продовження тієї історії, яка почалася в клінічній лікарні “Феофанія”. Попри заборону лікaрів і не дивлячись на клінічний діагноз, детективи НАБУ тоді де-факто викрали мого чоловіка для участі в їхніх судових шоу. А тепер співробітники Бюро, ховаючись за процесуальними вивертами, ухвалюють рішення щодо здоров’я Романа: жити йому чи не жити. У цивілізованому світі це називається тoртyрaми”, – зазначила Глімбовська.

Читайте також: “Що ти верзеш?” Козловський розлютився на наречену через розмови про його oрiєнтaцiю

Джерело.