fbpx
Політика
Гонтарєва створить конкурента “великої четвірки” – Дубинський

Журналіст і блогер Олександр Дубинський стверджує, що Валерія Гонатрева після відходу з посади глави НБУ створить аудиторську компанію конкурента “великої четвірки”.

Про це він пише на Facebook.

Таке твердження Дубинський зробив після заяви Гонтарєвої на щорічній конференції інвесткомпанії “Драгон Капітал” у Києві про переоцінку обсягів кредитів, виданих ПриватБанком.

“Звернули увагу, як з часом змінюється позиція Гонтарєвої про розмір інсайдерського кредитного портфелю у Приватбанку? На момент націоналізації кращий банкір Східної Європи оцінювала розмір кредитів, виданих акціонерами ПБ акціонерам ПБ – в 97% портфеля. Зараз оцінка змінилася і складає всі 100%”, – зазначив Дубинський.

“Всі 100% були операції з пов’язаними особами, навіть 3% не знайшли”, – заявила Гонтарєва.

“Така точність і очевидний професіоналізм в оцінці говорить тільки про одне, на горизонті замаячив реальний конкурент аудиторських компаній “великої четвірки” в особі Валерії Олексіївни. І цілком ймовірно, коли вона закінчить свою чудову кар’єру в Нацбанку, то зможе забрати звідти своїх не менш талановитих співробітників, і створити свою аудиторську компанію. Навіть бачу цю вивіску десь у Вашингтоні. Аудит з великої літери Г”, – написав Дубинський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

-“Великою четвіркою” називають чотири найбільших у світі компаній, що надають аудиторські та консалтингові послуги – PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young, KPMG.”

Читайте також:   Найєм пояснив, звідки взялися 100 мільйонів для застави Насірову

Джерело.