fbpx
Політика
“Головне, що Артур – патріот”: сплив зв’язок нового голови фракції БПП із терористом Безлером

Один із колишніх ватажків “ДНР” Ігор Безлер (“Біс”) похвалився, що працював охоронцем нового голови фракції Блоку Петра Порошенка Артура Герасимова. Заява бойовика з’явилася на сторінці його дружини Анжеліки Шутенко-Безлер у соціальній мережі ВКонтакте, передає “Обозреватель”

“Новим головою фракції партії “Блок Петра Порошенко” у ВР майже одноголосно обрано народного депутата Артура Герасимова. Ось дилема – вітати чи ні? Ніби як я був у нього в 2012 начальником Служби безпеки. Артур, боячись Армена Саркісяна, ночував у мене вдома, вечорами розповідаючи на балконі про внутрішню кухню у ВР. Разом їздили в Ялту на економічний форум. Навіть ночували в одному номері в готелі”, – написав Біс.

Перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко і колега Герасимова по фракції підтвердила цю інформацію.

Відповідаючи на відповідне запитання у Facebook, вона наголосила: “Головне, що Артур – патріот та українець”.

Читайте також: Фракція БПП обрала нового лідера

Геращенко розповіла, що до війни у Герасимова був свій бізнес у Донецьку.

“У нього була велика й успішна консалтингова фірма. Там було кілька десятків водіїв, потім з’ясувалося, що один із них був цей персонаж (Ігор Безлер. – Ред.). Не думаю, що люди з Донецька відповідають за всіх своїх колишніх співробітників, тому що так ми далеко зайдемо… Багато людей під час війни показали своє справжнє гниле нутро. Головне, що Артур – патріот та українець. І він дуже успішний голова нашої делегації в ПА ОБСЄ”, – зазначила нардеп.

Фото. Обозреватель