fbpx
Політика
Головна люстратор Козаченко пояснила, чому на її місце призначили юну Калинчук

Колишня головна люстратор Ганна Козаченко прокоментувала призначення 23-річної Ганни Каленчук виконувачем обов’язків директора люстраційного департаменту Міністерства юстиції.

За її словами, поки посада не є вакантною, не можна призначати конкурс на посаду, тому мова йде не про призначення керівника, а про призначення виконувача обов’язків керівника до проведення конкурсу, пише Еспресо.TV.

Крім того, Ганна Калинчук працює в департаменті більше року та це було бажанням колективу і зверненням до міністра, щоб до призначення за конкурсом голови департаменту, його керівництво здійснював сам департамент, – заявила Козаченко.

Читайте також:МОЛОДА УКРАЇНКА БАЛОТУЄТЬСЯ В ДЕПУТАТИ В ДАНІЇ

Також колишня головна люстратор підкреслила, що Калинчук має підтримку всього колективу, бо вона знає всі напрямки та всі документи, та є більш безкомпромісною за Козаченко.

Щодо віку, то є посади, на яких досвід необхідний саме з професійної точки зору. Це, наприклад, судді. Що стосується посад держслужбовця, рівень – директор департаменту – це не політична посада, це не міністр і не його заступник. Виконувати обов’язки може будь-який молодий спеціаліст. І питання: наскільки людина підготовлена та має відповідну освіту і досвід,
– підсумувала колишня посадовець.

Джерело.