fbpx
Політика
Гламурна одеська суддя задекларувала п’ять шуб, два «Ролекса» та багато золота

Між тим Наталя Морщагина живе в орендованій квартирі

Одна із найгламурніших одеських представниць феміди — голова Одеського апеляційного господарського суду Наталія Морщагина вказала в декларації коштовності, швейцарські годинники, дорогий одяг і меблі, повідомляє Корупція.Інфо

Так, Наталія Станіславівна написала, що володіє п’ятьма шубами, щоправда, не уточнила, яких саме марок. Є в шкатулці у судді 8 цілісних комплектів коштовностей – сережки, кільця, підвіски, а також окремо кільця, сережки та браслети.

Вказала Морщагина в якості майна та чотири дорогі пари годин – два «Ролекса», Chopard, а також хронометр марки Van Der Bauwede.

При цьому, зарплата за рік у Морщагиной така, якої не вистачить і на скромний «Ролекс» — все те 167 251 гривень.

Підвозять на роботу суддю на старенькому «Деу» 2006 року, то відразу на двох «Лексусах». Справедливості заради відзначимо, що чоловік судді – мільйонер, донині керуючий п’ятьма компаніями в Донецькій області. У нього 8 мільйонів гривень десь під подушкою і майже 150 тисяч гривень у банку. Дохід чоловіка судді — більше 6 мільйонів за 2015 рік.

На чоловіка записані два вдома і два земельні ділянки у Донецькій області. А в Одесі суддя тулиться в орендованій квартирі площею 84 кв. м.

Читайте також:   «Сезонне загострення» – про що мовчить влада, обіцяючи мінімальну зарплату у 3200 грн?

Джерело.