fbpx

Геращенко придумала, як покарати нардепів, які запустили дрон в залі Ради

Ми не повинні дозволяти пройдисвітам, які випадково опинилися в сесійній залі перетворювати вищий законодавчий орган парламенту в цирк, заявила віце-спікер.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вимагає від парламентського комітету з питань регламенту дати оцінку діям народних депутатів, які запустили дрон в сесійній залі під час розгляду законопроекту про НКРЕКУ.

“Я як перший заступник голови Верховної Ради хочу офіційно звернутися до регламентного комітету з вимогою розглянути на комітеті порушення ст. 51 Регламенту Верховної Ради, який забороняє народним депутатам вносити до зали і використовувати під час проведення пленарного засідання плакати, гучномовці, інші предмети, метою яких не є забезпечення законодавчої діяльності”, – сказала вона на засіданні Верховної Ради в четвер.

Читайте також: БІЛОРУСЬ СКАСУВАЛА ЗАБОРОНУ НА В’ЇЗД ГЕРАЩЕНКО

“Я вимагаю від українського парламенту розглянути це порушення і порушників на три дні позбавити права відвідувати засідання Верховної Ради і голосувати. Ми не повинні дозволяти пройдисвітам, які випадково опинилися в сесійній залі перетворювати вищий законодавчий орган парламенту в цирк”, – заявила Геращенко.

Джерело.

You cannot copy content of this page