fbpx
Політика
Генпрокуратура розпочала кpимiнальне провадження щодо Володимира Гройсмана

Генеральна прокуратура України розслідує кpимінальне провадження за зверненням позафракційного народного депутата Віталія Купрія про підробку документа про освіту прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, заявляє парламентарій, пише видання Rian.com.ua

На своїй сторінці в соцмережі Facebook у В. Купрій розмістив скан-копію відповіді Генпрокуратури на його запит від 13 жовтня за підписом заступника генпрокурора Юрія Столярчука, в якому говориться, що відомство розглянуло його звернення про подробку диплома серії КВ №23554610 і “за наведеними фактами 25.10.2017 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42017000000003376 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.358 КК України (підробка документів) “.

“Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України”, – йдеться в документі.

Купрій стверджує, що мова йде саме про диплом Володимира Гройсмана.

Читайте також: “Липодипломовані” нардепи

“Ще 14 квітня 2016 року я з’ясував факт підробки ним документа про освіту. Це означало, що його обрання було незаконним. На той момент я відразу звернувся до генпрокурора Віктора Шокіна з відповідною заявою про злочин, однак мені було відмовлено у відкритті кpимінального провадження, зараз я вирішив відновити боротьбу за справедливість і знову звернувся до Генпрокуратури. Зовсім несподівано для мене, ГПУ внесла ці відомості до ЕРДР за фактом підробки документа про освіту Володимира Гройсмана “, – написав парламентарій.