fbpx

Гендиректор “1+1” розповів про ситуацію з каналом

Станом на ранок 30 грудня телеканал “1+1” так і не отримав від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення ліцензії, але держрегулятор дав обіцянку видати документ до 6 січня 2017 року.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав гендиректор телеканалу Олександр Ткаченко.

“Чому нам потрібно чекати до 6 січня ніхто не пояснив. Обіцянками про те, що все у нас вийде і нам ліцензію видадуть, ситий не будеш і перевіряючим органам не покажеш”, – поскаржився він.

Також Ткаченко зазначив, що причиною невидачі документу не можуть бути ніякі запити, які раптом виникли у Нацраді через інформацію про кінцеві бенефіціари телеканалу.

“До речі, офіційний запит ми так і не отримали. Всі документи ними (Нацрадою. – Ред.) давно отримані. І якщо у кого – то у Нацраді або за її межами виникають питання – ліцензія не може бути предметом шантажу. Це – незаконно. І ми не те, що не здамося без бою, ми доведемо на чиєму боці правда. І покажем”, – наголосив гендиректор “плюсів”.

Крім того він додав, що головним бенефіціаром “1+1” є олігарх Ігор Коломойський, а боргів перед ПриватБанком у “плюсів” – немає.

“Не танцювали під чужу дудку і не будемо”, – резюмував медіаменеджер.

Читайте також: Моя тітка з Росії була у нас в гостях 3 дні і втекла назад у Росію. Чому?

Джерело.

You cannot copy content of this page