fbpx
Політика
Франція зглянулася: 8-річний український уболівальник таки потрапить на матчі Євро-2016

Посольство Франції в Україні повідомило, що прийняло рішення видати візи сім’ї маленького вболівальника української збірної Володі Бобенчику, після того як вони виправили проблеми у своїй візовій заявці.

Про це йдеться в офіційній заяві посольства, пише ЕП .

“У досьє було кілька прогалин, які не дозволяли дати йому позитивну відповідь. Посольство Франції ще минулого тижня зв’язалося з сім’єю, щоб чітко пояснити, в чому полягали проблеми з документами і які елементи потрібно виправити. Ці елементи сьогодні (7 червня. – Ред .) були, нарешті, передані в консульський відділ, що дозволяє нам видати візи “, – заявила посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

“Можу лише висловити жаль, що ця справа набула таких масштабів”, – додала вона.

Посол Дюмон також вважає некоректними претензії до посольства, які звучали в ЗМІ через численні проблем візових заявників і порекомендувала “подавати документи як мінімум за місяць до запланованої дати від’їзду”.

Як повідомляв “Обозреватель”, французька сторона відмовила вболівальнику Володі Бобенчику у видачі візи , незважаючи на наявність у нього квитків на поєдинки Євро-2016.

Пізніше Міністерство закордонних справ України звернулося до посольства Франції з проханням роз’яснити інцидент з 8-річним фанатом.

Читайте також: ЄВРО-2016: ПОРОШЕНКО ВТРУТИВСЯ В СКАНДАЛ З ВІЗАМИ ДО ФРАНЦІЇ

Джерело.