fbpx

Луценко прийшов у Раду в годиннику за 30 тис. доларів (фото)

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прийшов у Верховну Раду з доповіддю про необхідність зняття депутатської недоторканності з нардепа Олександра Онищенка (група “Воля народу”) в годиннику швейцарської марки “ULYSSE NARDIN” у корпусі з білого золота.

Наявність такого годинника на руці генпрокурора під час підготовки до виступу зафіксував фотокореспондент “Українських Новин” Богдан Бортаков.

Як видно з фото, на руці Юрія Луценка годинник моделі, схожої на модель Ulysse Nardin 266-67-3/43, які випускаються в жовтому і білому золоті. Схожий годинник у корпусі з жовтого золота сьогодні можна купити в Україні за ціною 761 410 грн, або 30,4 тис дол США.

Читайте також: Пафосно повернулася: Білозір принесла в Раду сумку за 162 тисячі

godynnyk 1

Під час підготовки до виступу Юрій Луценко знайомився з матеріалами кримінальної справи, в тому числі – повідомленням про підозру депутату Олександру Онищенку в створенні злочинного угруповання, а також перечитував підготовлені йому тези для виступу.

Основна частина тез містила звернення до депутатів від “Батьківщини”, які, на думку Луценка, відмовлялися голосувати за зняття депутатської недоторканності.

“Якщо Батьківщина не хоче голосувати за зняття… краще не голосуйте взагалі… Списки тих, хто не проголосує “за” ми виставимо на сайті Генпрокуратури”, – говорилося в тезах.

godynnyk

Луценко своєю рукою вніс правки в підготовлені йому тези, прибравши абзац про підтримку зняття недоторканності головою ВР Андрієм Парубієм, винісши на перше місце абзац про довіру слідчим, і лише потім – абзац-звернення до фракції Юлії Тимошенко. Після чого ручкою дописав тези до третього абзацу: “Регламент, який щодня… Черниця, бордель, Наташа Ростова”.

Читайте також: Стало відомо, скільки коштують сумки жінок-депутатів Ради (фото)

Джерело.

 

You cannot copy content of this page