fbpx
Політика
Про вплив одного телефонного дзвінка на загострення боїв на Донбасі пишуть західні ЗМІ

Авторитетне британське видавання Financial Times зауважило очевидний факт після якого сталось загострення у війні на Донбасі. Financial Times зауважує, що загострення бойових дій на сході України відбулося після телефонної розмови президентів США та Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна. Як інформували їхні прес-служби, під час історичної розмови президенти говорили зокрема й про конфлікт на сході України, пише 24 канал.

“У Києві зросли побоювання, що пан Трамп, який хоче перезавантажити відносини з Росією в рамках спільної боротьби проти “Ісламської держави”, може скасувати санкції проти Москви, які були введені у відповідь на агресію Росії в Україні або визнати незаконну анексію Кримського півострова Росією у 2014 році”,– йдеться у матеріалі видання.

Після розмови з Путіним Трамп заявив, що ще “дуже зарано вести мову” про скасування американських санкцій проти Росії, хоча раніше давав зрозуміти, що таке питання розглядається.

Читайте також: Бої в районі Авдіївки: що пишуть іноземні ЗМІ

Про загострення на Донбасі йшлося також під час зустрічі Петра Порошенка з Ангелою Меркель у Берліні. Видання зауважує, що, на думку Меркель, на Донбасі “перемир’я не існує”.

“Канцлер Німеччини є переконаним прихильником збереження трансатлантичних санкцій щодо Росії, поки Росія і сепаратистські бойовики не почнуть дотримуватися сталого припинення вогню і питання не врегулюється. Але німецькі чиновники стурбовані тим, що якщо США випаде з режиму санкцій, то консенсус ЄС щодо санкцій також розпадеться”,– пише Financial Times.

Нагадаємо, з неділі, 29 січня, на Донбасі спостерігається суттєве загострення бойових дій, зокрема, в районі Авдіївки

facebook