fbpx
Політика
Федеріка Могеріні назвала Україну серед пріоритетів на 2017

Одним із пріоритетів у роботі Високого представника ЄС із зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні в 2017 році буде продовження зусиль заради реформ в Україні та співпраця з країнами Східного партнерства.

Про це йдеться в переліку цілей і пріоритетів глави європейської дипломатії на рік, який розміщений на її сайті.

Відзначається, що минулий рік був роком постійної роботи заради підтримки реформ, економічного зростання, миру і стабільності на східних кордонах ЄС. В першу чергу в Україні, де були здійснені значні спільні зусилля по реформуванню країни, боротьбі з корупцією, і, звичайно ж, зусилля, прикладені з метою повної реалізації Мінських домовленостей і припинення конфлікту на сході країни.

“З Україною і Грузією ми зробили важливі кроки в напрямку лібералізації візового режиму”, – нагадала Федеріка Могеріні

Крім України, серед пріоритетів Федеріка Могеріні вказані: глобальна стратегія зовнішньої політики ЄС; питання міграції та співробітництво з Африкою; відповідь на тероризм і спільна робота заради майбутнього Сирії; безпека і оборона ЄС; партнерство з Колумбією, відносини між Палестиною та Ізраїлем; втілення угоди з Іраном; рух до ЄС Балканських країн; відновлення співпраці з Кубою; близьке співробітництво з США; мирний процес в Афганістані.

Читайте також: МОГЕРІНІ ПРИПУСТИЛА МОЖЛИВІСТЬ ОБ’ЄДНАННЯ ЄС І РФ ПРОТИ ТРАМПА

Джерело.

facebook