fbpx
Політика
Фаріон пройшла перевірку на детекторі брехні, щоб довести, що не працює на агpeсора(відео)

Екс-нардеп України та член ВО “Свобода” Ірина Фаріон пройшла перевірку на поліграфі, щоб довести, що не працює на pocійські спецслужби. Підставою для перевірки стала суперечка Фаріон із журналістом телеканалу 112 Україна Дмитром Гордоном. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на “Вголос”.

Так, 16 листопада Фаріон у телеефірі заявила, що ті, хто не розмовляє українською мовою, не мають мати права на роботу чи освіту в Україні. У відповідь на це Гордон сказав, що “через таких людей, які поділяють такі погляди, ми втратили Крим і частину Донбасу”.

“Спостерігаючи за Вами, Вашими діями, Вашими висловами, в мене є два варіанти: або Ви – poсійський агент, або пcихічно хвора людина”,– заявив журналіст на адресу Фаріон та запропонував екс-нардепові пройти перевірку на детекторі брехні, відповівши на питання, чи є Фаріон агентом ФСБ Росії.

Так, відповідна перевірка Фаріон на поліграфі відбулась 24 листопада у Львові. Проводив опитування Олег Ясінський – експерт-поліграфолог, що очолює “Українську академію безпеки”.

Читайте також: “Роботу не дати, освіту не дати – і заспівають відразу ж на наступний день”,- Фаріон влаштувала в прямому ефірі перепалку через українську мову(відео)

Під час опитування Фаріон поставили 11 питань, які мали на меті з’ясувати, чи співпрацювала вона зі спецслужбами іноземних держав (зокрема, ФCБ Poсії), сама або разом з кимось. А також, чи збирала політик інформацію для спецслужб або отримувала оперативний псевдонім.

Так, експерт із ймовірністю у 90,35% стверджує, що Фаріон агентом спецслужб не була. За словами Ясінського, у таких дослідженнях похибка до 10% є нормальною і не впливає на достовірність результатів.

Варто наголосити, що у висновку до проведеного опитування окремо було винесено зауваження, що на питання “Вам відомі люди, яким з метою виконання певної діяльності присвоювався оперативний псевдонім?” Фаріон відповіла ствердно.

facebook