fbpx
Політика
Експерти здивовані: У влади закінчились тролі?

Здається у когось закінчились якісні політичні тролі і на провокації від тепер почали відправляти навіть абсолютних профанів у цій справі.

Один із таких горепрофесіоналів сьогодні розважав лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. Під час прес-конференції він намагався розіграти комедію навколо надуманого владою міфу про співпрацю Тимошенко із прокремлівським Віктором Медведчуком, аргументуючи свою позицію виключно чутками.

Дослівно він сказав: «Зараз чутки по Києву ходять, що Медведчук незадоволений, він вам дав грошей і ці хлопці пішли його офіс спалили. Це збій системи або ви підставляєте Медведчука? Він дав вам грошей, а ви взяли…»

Невідомо на що розраховував цей геній аргументування своїх позицій, але присутні у залі почали вигукувати, що це провокація, зчинивши гамір. Усвідомивши, що підтримки немає він почав всіляко провокувати конфлікт та поводити себе досить агресивно. Чоловік і далі намагався зірвати захід, постійно наголошуючи, що як представник ЗМІ має право задати питання та почути на нього відповідь, водночас недаючи Юлії Тимошенко зовсім ніякої можливості говорити.

У свою чергу, Тимошенко закликала присутніх заспокоїтись щоб щоб все ж таки дати їй можливість відповісти на провокативне питання.

«Це провокація, але я відповім. Я знаю, що вся програма «Шатун» базується на абсолютно спекулятивних звинуваченнях, що я співпрацюю з Віктором Медведчуком. Дорогі друзі, з Медведчуком я не спілкуюся, я не бачила його багато років. У мене немає ніякої комунікації », – заявила вона.

Урешті решт, горе журналіста таки вивели із зали, де проходила прес-конференція. У коридорі чоловік показав посвідчення інтернет-видання «Актуальна правда» на ім’я Сергія Медяника. Він постійно скаржився, що нібито то його вбивають, та заявив, що викликав поліцію. Також звинуватив охоронців у перешкоджанні його журналістській діяльності та нанесенні тілесних пошкоджень.

Скоріш за все вкладених в провокацію грошей він не відробив, але змусив заговорити про себе, що теж непогано в медіабізнесі.

Інтернет-ресурси сумнівного походження вкотре почали тиражувати чергову брехню, спрямовану на дискредитацію партії «Батьківщина». Зокрема вкидаються слухи також і діаметрально протилежного змісту нібито захисту офісу Віктора Медведчука з боку лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

На жаль упродовж тривалого часу розгортається потужна та відверто замовна і добре проплачена брудна інформаційна кампанія проти політичної партії «Батьківщина» з метою дискредитації її лідера Юлії Тимошенко.

Сама Тимошенко стверджує, що за цією кампанією стоїть вище керівництво держави.

Джерело.