fbpx
Політика
Експерт: за націоналізацію ПриватБанку українці заплатять з власної кишені

Націоналізація ПриватБанку проходить мирно, але за неї українці заплатять з власної кишені. Таку думку у коментарі УНН висловив політичний експерт Віктор Таран.
“Приватбанк був інструментом впливу і тиску на державу в руках Коломойського. Питання про його націоналізацію піднімалося давно, були намагання ще за часів Януковича. Це сталося зараз. І цей сценарій який відбувся по суті мирного передання ПриватБанку в руки держави і коли по суті ніхто не постраждав, коли вклади гарантовані, то в цій ситуації це ідеальний варіант. Це з одного боку”, — вважає експерт.
Водночас експерт вважає, що тягар з фінансування переведення банку у державну власність ляже на українців.
“А з іншого боку ми повинні розуміти що ціна питання понад 100 млрд грн.,якщо не помиляюсь 116 млрд грн, цю суму ми всі з вами заплатимо із власної кишені, адже немає бюджетних грошей, це наші гроші, це додаткове навантаження на бюджет”, — вважає В.Таран.

На думку експерта відбулася домовленість між державою та олігархом. Наразі, на думку експерта, державі важливо вояснити українцям, що відбуватиметься із банком надалі і зберегти його іноваційність, адже багато клієнтів працюють з ПриватБанком через його зручність та технологічність.
“Якщо це збережеться — то в принципі держава згадаймо уже мала успішний досвід націоналізації Укргазбанку — то нічого критичного не відбудеться”, — зауважив він.

Читайте також:   Гонтарева пояснила, чому націоналізували “Приватбанк”
Джерело.

facebook