Політика
Дива декларування: розкішні маєтки… 80-річної пенсіонерки (фото)

Керівник Департаменту Генеральної прокуратури Володимир Бедриківський не вносить до декларації проживання в розкішному маєтку під Києвом, записавши його на маму, яка мешкає в Чернівцях.

Про це йдеться у розслідуванні Катерини Каплюк для програми «Схеми», передає портал Наші гроші. Бедриківський – давній знайомий генерального прокурора Юрія Луценка.

Ще при президенті Вікторі Ющенку, коли Луценко очолював Міністерство внутрішніх справ, Бедриківський був його першим заступником і тоді ж отримав звання генерал-полковника міліції. Коли ж у 2016 році Юрій Луценко став генпрокурором, Бедреківський очолив Департамент нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності.

Читайте також:ВІДСЬОГОДНІ СТАРТУВАВ ПЕРЕХІД НА ПЛАСТИКОВІ ПАСПОРТИ

В користуванні Бедриківського будинок на 583 квадратні метри під Києвом. Маєток записаний на 80-річну маму посадовця. Вона стала власницею розкішного будинку в 2009 році – коли Бедриківський працював у МВС.

mayetky

Маєток під Києвом на 583 квадратні метри, яким користується співробітник ГПУ Володимир Бедриківський, записаний на його 80-річну маму Насправді, мама чиновника ГПУ проживає в багатоповерхівці в Чернівцях.

У письмовій відповіді прес-служба ГПУ підтвердила, що Бедриківський живе в будинку матері, але яким чином вона придбала таке дороге житло – невідомо. В ГПУ повідомили, що будинок та земельна ділянка належить матері, яка не проживає з декларантом та не є членом його родини.

Тому Бедриківський не вносить це майно до декларації. У 2014 році Володимир Бедриківський, його дружина й син викупили ще чотири ділянки біля маєтку. Тож тепер родина посадовця з Генпрокуратури отримала ще й доступ до водойми.

mayetky1

В 2014 році маєток було розширено до водойми.

Читайте також:СЬОГОДНІ ВІДМІНЯЮТЬ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН

Дружина Володимира Бедриківського Інна володіє квартирою на 67 кв. м. в Києві. А 26-річний син Бедриківського є власником квартири на 143 кв. м. новобудові в столиці та елітного позашляховика Volkswagen Touareg.

Джерело.

Реклама

Related Post