fbpx

Довибори в Раду: ЦВК майже закінчила опрацьовувати протоколи

Центральна виборча комісія України (ЦВК) опрацювала 99,91% протоколів на довиборах народних депутатів у семи округах. Відповідні дані опубліковані на сайті Центрвиборчкому.
Підрахунок досі йде на одному окрузі.

Округ № 151 (Полтавська область). Тут робота ОВК зупинена, нещодавно поміняли голову комісії. Досі опрацьовано 99,53% протоколів, лідирує кандидат від “Батьківщини” Руслан Богдан – 21,80% голосів.

Читайте також:В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛИ ДОВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Нагадаємо, що у 27-му окрузі (Дніпропетровська область) переможцем стала волонтер і радник міністра оборони України Тетяна Ричкова з 44,57% голосів, у 206-му (Чернігівська область) – президент державної будівельної компанії “Укрбуд” Максим Микитась (31,45%). В окрузі №85 (Калуш, Івано-Франківська область) на проміжних виборах до Верховної Ради переміг кандидат від “Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП” Віктор Шевченко з 21,19% голосів. На довиборах до Волинської області перемогла кандидат від УКРОПУ Ірина Констанкевич, а в Херсонській області переміг кандидат від “Батьківщини” Одарченко. У Луганській області на 114 окрузі переміг кандидат від “Нашого краю” Сергій Шахов.

За даними ЦВК, явка виборців на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 р. склала 35,81%.

Джерело.

You cannot copy content of this page