fbpx
Політика
Дорогі бренди та “регіонали”: в мережі “спливли” подробиці про юну заступницю Авакова

Анастасія Дєєва, яка була призначена заступницею міністра МВС із питань євроінтеграції, є прихильницею дизайнерських речей і ненавидить підробки.

Про це повідомляють “Українські новини” з посиланням на Style Insider.

“Для мене під забороною надмірність, вульгарність, фейки і гординя. Це те, що потрібно викинути з вашого гардеробу і душі, щоб на вас було приємно дивитися”, – розповіла 24-річна Дєєва.

Улюбленими брендами заступниці міністра є Acne, Stella McCartney, MM6, &Other Stories, COS. При цьому Деєва не вважає себе шопоголіком і не читає глянець.

“Переважно одяг я купую за кордоном під час відряджень або відпочинку. Мекка шопінгу для мене – це Швеція і Данія”, – говорить Дєєва.

“Одне з моїх улюблених пальто-ватників пошила для мене моя подруга Sonya Soltes. Це річ, яку не хочеться знімати, я в нього облетіла вже всю Скандинавію і всі гори”, – розповіла заступниця міністра.

При цьому на сайті “Посіпаки” зазначено, що якась Анастасія Шмалько була помічницею депутатів VI і VII скликань від “Партії регіонів”. За деякими даними, прізвище дівчини збігається з дівочим Дєєвої.

Читайте також: Заступницею Авакова стала 24-річна дівчина (фото)

Джерело.