fbpx

“Допоміг ліквідувати Дрьомова”: ФСБ повідомила про затримання “агента СБУ”

У Росії затримали “агента Служби безпеки України” Артема Шестакова, який працював перекладачем у моніторинговій місії ОБСЄ і нібито збирав військові відомості для української сторони.
Про це повідомляє Центр громадських зв’язків Федеральної служби безпеки РФ.

“Згідно з отриманими від Шестакова вдячними показаннями, влітку 2015 року, будучи співробітником місії ОБСЄ в Луганську, він виїжджав до Києва, де був завербований в агентурний апарат СБУ під псевдонімом “Сварог” співробітником Департаменту захисту національної державності Сліпченком Сергієм”, – йдеться в повідомленні.

Терористи стягують до лінії фронту в зоні АТО танки і міномети – розвідка
За даними ФСБ, Шестаков нібито причетний до загибелі одного з командирів так званої Луганської народної республіки Павла Дрьомова.

“За завданням української військової розвідки Шестаков передавав відомості про маршрути пересування, використовувані автомобілі, номери телефонів одного з лідерів козацтва Дрьомова, згодом убитого українськими спецслужбами”, – заявили представники Федеральної служби безпеки.
Одночасно з цим у ФСБ наголосили, що Шестаков не завдав шкоди безпеці Російської Федерації, тому йому було дозволено повернутися на територію України.

Танки привозять ешелонами: розвідка зафіксувала перекидання на Донбас військової техніки з Росії
Відповідну ситуацію вже прокоментували і представники СММ ОБСЄ на Донбасі. Вони підтвердили, що один із місцевих співробітників Місії в Луганській області, перебуваючи у відпустці, був тимчасово поза зоною досяжності.

Читайте також: РАДА ПРАЦЮВАТИМЕ БЕЗ КАНІКУЛ, – ГРИНІВ

“Зараз Місії відомо про його місцезнаходження, а також те, що він у безпеці. Це вся доступна інформація наразі”, – заявили в ОБСЄ.

Як повідомляв “Обозреватель” 12 грудня 2015 року на Луганщині загинув один із польових командирів російських найманців – “козачий отаман” Павло Дрьомов. Лідер руху “Луганська гвардія” Анастасія П’ятерікова стверджувала, що вбивство Дрьомова замовив особисто глава “Луганської народної республіки” Ігор Плотницький.

Підписуйтеся на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Джерело.

You cannot copy content of this page