fbpx
Політика
Дочка відомого регіонала “насудила” на Bentley за 2 млн. гривень

Суддя Господарського суду Києва Вікторія Джарти задекларувала авто вартістю понад 2 мільйони гривень. Декларація опублікована на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Також вона зазначила в декларації дві квартири площею 268 та 386 кв. м., будинок на 610 кв. м. Крім того, Джарти володіє ще й апартаментами в окупованому Криму площею 172,8 кв. м. та має кілька земельних ділянок.

У декларацію вона вписала три розкішні годинники – Rolex, Chopard та Harry Winston.

За 8 років 36-річна суддя насудила на: дві хати по 386 та 268 кв. м., будинок на 610 м.кв., Bentley Continental 2012 року, купу кешу в банках і на руках. Для розуміння: в 2012 році новенький Bentley обійшовся для Джарти в 2,3 млн. грн., тобто майже $300 тисяч.

До слова, Вікторія Джарти – дочка колишнього очільника уряду Криму, нині покійного Василя Джарти.

Верховна Рада призначила її на посаду в Господарському суді безстроково 18 квітня 2013 року. До цього часу вона працювала помічником судді в Донецькому апеляційному господарському суді.

Читайте також: “Так спить український воїн, який захищає Україну. Державу, де президент переконує, що армія досягла європейського рівня”, – соцмережу обурив знімок із зони АТО

Джерело.