fbpx
Політика
Добкін після арешту вже встиг дати перше інтерв’ю і розповів хто заплатить за нього заставу(відео)

Народний депутат із фракції “Опозиційний блок” Михайло Добкін вийшов на свободу після того, як Печерський районний суд у суботу, 15 липня, обрав йому запобіжний захід – арешт на 2 місяці з правом внесення застави в 50 млн грн. Добкін уже встиг дати інтерв’ю в ефірі програми “HARD із Влащенком” на телеканалі ZIK, передає “Обозреветель”.

“Я розумію, що застава – це підтвердження того, що людина буде правильно себе вести. Що вона буде зібраною і не буде думати про те, що проблеми у нього вже закінчилися і до арешту далеко. Застава дається для того, щоб людина розуміла, що якщо зробить крок вправо або вліво, постраждає не тільки його воля, а й кишеня. Але в нашій країні застава – це одна з перешкод для виходу на свободу”, – прокоментував він.

У нардепа є п’ять днів до арешту на те, щоб зібрати необхідну суму застави, пояснила на своїй сторінці в Facebook прес-секретар генпрокурора України Лідія Сарган.

Якщо Добкін за цей час не збере гроші, наголосила Сарган, його заарештують.

“Печерський районний суд обрав запобіжний захід для народного депутата Михайла Добкіна у вигляді утримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 50 млн гривень. У нардепа є 5 днів для того, щоб виплатити заставу. У разі невиплати застави протягом певного часу Добкін буде взятий під варту”, – розповіла вона.

Також у нардепа є п’ять днів для оскарження судового рішення.

Читайте також: Брат Добкіна знову підірвав мережу (відео)

Нагадаємо, прокуратура просила суд призначити політику запобіжний захід у вигляді арешту із заставою в розмірі не менше 150 млн гривень. Свою позицію звинувачення аргументувало тим, що Добкін може впливати на хід розслідування.

Сам нардеп просив суд віддати його на поруки колегам-нардепам або відпустити його під особисте зобов’язання, називаючи можливе присудження застави визнанням його провини.

Зібрати гроші для внесення застави за народного депутата від “Опозиційного блоку” Михайла Добкіна готові нардепи з його фракції. Відповідна заява з’явилась на сайті політсили.

“І я, і всі інші члени нашої команди, будемо допомагати своєму другові й колезі вийти з цієї ситуації, щоб він жодної хвилини не перебував в ув’язненні в слідчому ізоляторі. Ми зробимо для цього все необхідне. І буквально наступного тижня буде відомо, скільки грошей внесе кожен з нас у цю благородну справу”,– заявив опоблоківець Вадим Новинський.

Про те, що колеги Добкіна по фракції готові внести за нього заставу раніше заявив й один з лідерів політсили Юрій Бойко.

facebook