fbpx
Політика
До нового складу правління Укрзалізниці увійшли чотири іноземці

Правління очолює поляк Войцех Балчун.

У новому складі правління Укрзалізниці, яке було призначене урядом 1 червня, чотири іноземця. Про це повідомили в прес-службі компанії.

“До складу правління ввійшов директор з економіки та фінансів Укрзалізниці Олександр Бужор. Для управління соціальним блоком призначений член правління Марчек Желько (серб за походженням). Поляк Ремігіуш Пашкевич відповідатиме за інфраструктурні проекти, а Марек Роберт Злосний – за вантажні перевезення і операційну діяльність”, – йдеться в повідомленні.

У новому складі правління залишився Сергій Михальчук, який з червня 2015 року обіймав посаду директора з інфраструктури.

Уряд вивів зі складу правління Оксану Марину, Штефана Хофсаеса і Євгена Кравцова, який став першим заступником міністра інфраструктури.

Всього у складі правління шість членів, включаючи переможця конкурсу на главу правління, громадянина Польщі Войцеха Балчуна. Троє з шести членів правління вже приступили до роботи, ще троє приступлять після отримання дозволів на роботу.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що нове керівництвоУкрзалізниці має здійснити ефективне реформування українських залізниць і виправдати надії, які покладає суспільство на нову команду.

Раніше народні депутати України включили публічне акціонерне товариство Українська залізниця в перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

Глава Укрзалізниці може отримувати до мільйона на місяць.

Джерело.