fbpx

Для України збільшать квоти стипендій ім. Фулбрайта та Flex – повідомила пані Міністр освіти і науки Лілія Гриневич

У рамках зустрічі у Вашингтоні з очільницею Bureau of Educational and Cultural Affairs Лілія Гриневич обговорила можливості щодо розширення американсько-українських освітніх програм. Про це вона зазначила на своїй сторінці у Facebook, передає видання  “Освіторія”.

Одним із пунктів обговорення стало питання збільшення квот для українських учасників стипендій імені Фулбрайта та програми Flex.

Також було обговорено створення програми обміну вчителями, малі програми на підтримку Нової української школи.

Україна звернулась до Управління ім. Фулбрайта за сприянням у створенні незалежної рейтингової системи університетів в Україні та тестування з української мови.

Читайте також: Вступникам на замітку: у які виші найважче вступити саме на бюджетну форму навчання

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США, посідає чільне місце у системі міжнародної освіти. Вона успішно діє з 1946, нині — у понад 160 країнах світу.

За час існування Програми в Україні — з 1992 року — близько 1000 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США; у свою чергу, понад 650 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) — це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) — Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

You cannot copy content of this page