fbpx
Політика
“Для політика це недобре”: астролог озвучив тривожні новини для Порошенка

2017 рік для президента України Петра Порошенка буде “суперскладним”; у нього з’явиться багато впливових ворогів, в тому числі за кордоном.

Про це “Обозревателю” розповів астролог Влад Росс.

“У його гороскопі проглядається, що символ народу і популярності, Місяць, знаходиться в спадному положенні – це так званий вузол місячної орбіти. Згодом він буде падати, і Місяць буде зближуватися з Сатурном, який символізує повалення і складні ситуації”, – розповів Росс. Крім того, “Сонце, король гороскопу, буде в самому низу в його річний карті. Для політика це недобре”, – додав він.

Астролог зауважив: “Порошенко, звичайно, може подолати труднощі і залишитися на своєму посту, але він буде потрапляти в капкан обставин, які будуть тиснути на нього і з яких йому буде складно вийти”.

Президент також втрачає “подушку безпеки” – сприятлива планета Юпітер йде з знака Терезів, під яким народився Порошенко. “У нього стає більше могутніх ворогів в урядах інших країн. У першій половині року він ще може триматися на плаву, але багато лідерів світу будуть зустрічатися з ним все рідше, вони більше не будуть робити ставку на нього”, – прогнозує Росс.

“Рік для нього суперскладний”, але в суто політичному плані. “Фізичної небезпеки я не бачу”, – підкреслив астролог.

Щоб знівелювати несприятливу астрологічну картину, він порекомендував Порошенку провести “повне оновлення команди”, “розігнати всіх кумів, чого він, швидше за все, не зробить, призначити дострокові вибори і змінити прем’єр-міністра”.

Читайте також: Без відкатів: Гройсман обіцяє українцям доступне підключення до електромереж

Джерело.