fbpx
Політика
Для підвищення мінімальної зарплати є ще деякі умови

До проекту держбюджету на 2017 рік будуть внесені правки з урахуванням підвищення мінімальної зарплати у тому випадку, якщо Верховна Рада підтримає низку законів.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє “РБК-Україна”.

“Ми розрахували, в тому числі і соціальні нормативи, сподіваючись, що коли ВРУ прийняла, як ми називаємо, бюджет в першому читанні, затвердила основні параметри і внесла свої пропозиції. Ми також повинні зробити наші пропозиції, уряду, щодо коригування тих чи інших показників. Але вони стануть можливими тільки в тому випадку, якщо ВРУ погодиться одночасно з певними законодавчими змінами,– розповів Рева.

Міністр зазначив, що у разі відмови парламенту прийняти відповідні закони, проект бюджету залишиться в тому варіанті, в якому був поданий до Ради у вересні.

Читайте також: У січні українці будуть відпочивати 11 днів

Рева стверджує, що за 2 роки співвідношення фактичного і законодавчо визначеного розміру прожиткового мінімуму зменшилося з 88% до майже 45%.

“Тобто люди реально сьогодні знаходяться за межею біологічного виживання”,– сказав міністр.

Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував, що з 1 січня жоден українець не отримуватиме менше, ніж 3200 гривень.

Джерело.