fbpx

Десантний корабель назвали ім’ям загиблого героя АТО

Середньому десантному кораблю “Кіровоград” 5-ї бригади надводних кораблів Південної військово-морської бази Військово-морських сил Збройних сил України присвоєно ім’я загиблого капітана I рангу Юрія Олефіренка.

Про це президент України Петро Порошенко на урочистостях з нагоди Дня ВМС в Одесі в неділю, 3 липня.

У відповідному указі зазначається, що таке рішення було прийнято з огляду на особливі заслуги Олефіренка перед Батьківщиною і зразкове виконання навчально-бойових завдань екіпажем корабля.

“Незламний бойовий дух, мужність і професіоналізм флотського спецназу, морських піхотинців, проявлені під час оборони Донбасу, є прикладом виняткової військової перемоги і честі. Захищаючи Донбас і його морську перлину – Маріуполь, військові моряки вписали чимало героїчних сторінок в літопис української держави”, – зазначив Порошенко, інформує його прес-служба.

Президент висловив тверде переконання, що загиблий командир Морського центру спеціального призначення Олефіренко гідний того, щоб його ім’я було на борту бойового десантного корабля.

Олефіренко загинув 16 січня 2015 поблизу Маріуполя – його підрозділ потрапив під мінометний обстріл. Офіцер закрив собою трьох підлеглих від вогню, сам при цьому отримав поранення. По дорозі в лікарню командир помер.

Читайте також: В АТО ЗАГИНУВ ВІДОМИЙ ОПЕРНИЙ СПІВАК (ФОТО)

Джерело.

You cannot copy content of this page