fbpx
Політика
Депутати видумали хід конем для виправдання “золотих” декларацій

Парламентарі зареєстрували законопроект, відповідно до якого журналісти і громадські активісти мають показати свої статки.

Згідно з електронних декларацій народний депутат Юрій Дерев’янко 4-й у рейтингу найбагатших депутатів, за кількості готівки – на 9-му місці. Він зареєстрував закон, аби представники преси та громадських організацій теж заповнили е-декларації.

А мільярдер Сергій Тарута у першу десятку найбагатших депутатів згідно е-декларацій не входить. Хоча у рейтингу тримачів готівки – 8-й. З тим, що статки мають декларувати громадські активісти, не погоджується.

А депутат від “БПП”, волонтер Тетяна Ричкова вважає ініціативу тотального декларування – хорошою ідеєю. Її колега, відома співачки Оксана Білозір, яка задекларувала діаманти, яхти і мільйони, з нею погоджується.

Крім того, на думку народної артистки, декларації мають заповнювати навіть ті, хто претендує на субсидії.

А голова фракції “Народного фронту” Максим Бурбак, теж не бачить нічого страшного, аби знати на що живуть антикорупціонери.

В той же час, депутати вважають, що докладні фінансові досьє на руку злодіям, тому до депутатських статків повинні мати доступ лише правоохоронці та НАЗК.

Читайте також: «Можете кричати, але жоден українець, який любить свою країну, ніколи не пробачить Росії ні Криму, ні Донбасу, – Володимир Шрейдлер. – Жоден!” (відео)

Джерело.