fbpx
Політика
Деканоідзе зробила зізнання щодо справи Шеремета

Хочу сказати відверто: у мене дуже багато запитань щодо фільму. Деталі, які розповіли журналісти, я не знала.

Під час політичного ток-шоу «Інша Україна» на телеканалі ZIK про це зізналася Хатія Деканоїдзе, екс-глава Нацполіції, коментуючи нові факти у справі про yбивcтвo журналіста Павла Шеремета.

Екс-шеф поліції України нагадала, що одразу після yбивcтва у 2016 році Була створена оперативна група. «Але всі рoзслiдування, і це записано в КПК, – за ГПУ, вона вела розслідування, хоч там були представники ще й СБУ і Нацполіції», – зауважила Деканоїдзе.

Водночас Хатія подивувалася українському рoзслiдуванню, порівнявши його з розкриттям резонансних справ у Грузії. «Звичайно, що у нас в Грузії не було нерозкритих тeрaктiв – розкривалося усе, були притягнуті люди», – зауважила екс-голова Нацполіції.

Читайте також: В СБУ розповіли, чому фігурант розслідування про Шеремета пішов зі спецслужби

Деканоїдзе наголосила, що вона як керівник Нацполіції була відповідальна за справу. «Але я – не слідча, зрештою не могла сама передивитися усі терабайти відео», – зауважила екс-голова Нацполіції.

На думку гості ток-шоу, розкриття справи Шеремета – це честь України. «Перше інтерв’ю, яке я дала в Україні – це інтерв’ю «Українській правді», а саме Павлові Шеремету і Севгіль Мусаєвій. Я його дуже добре знала і сподіваюсь, що коли-небудь yбивць знайдуть», – додала Деканоїдзе.