fbpx
Політика
“Дав наказ корові – годувати родину”: Переселенцям з Луганщини Ляшко подарував Смерічку (фото)

Голова Радикальної партії Олег Ляшко, як і обіцяв, передав подаровану на День народження колегами Андрієм Лозовим та Ігором Мосійчуком корову родині переселенців з Хрустального (колишній Красний Луч), Луганської області. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Батько Володя, мати Олена та семеро діточок зараз живуть на моїй рідній Чернігівщині, в селі Змітнів. А як в селі без корови? Ніяк! Дітям і молоко, і творог, і сметана, і масло потрібні. Дав наказ корові – годувати родину. А родині – любити і шанувати Смерічку. Доглядати за нею доручив 12-річному Стасу, найстаршому сину. Разом з ним ми загнали корову в хлів, де вона відтепер житиме”, – розповів нардеп.

До речі, по словам Ляшка, родина зможе ще й трохи заробляти, продаючи молоко. “Адже Радикальна партія добилася збільшення закупівельної ціни на молоко з 2,5 до 5 грн. за літр. А навесні, сподіваюся, дотиснемо, щоб ціна складала 7-8 грн. Держава має цінувати важку працю селян та гідно її оплачувати. А сільським родинам, в яких є корова, ми пропонуємо давати компенсацію на її тримання”, – пояснив він.

Ляшко також пообіцяв допомогти заасфальтувати дорогу в селі: “Партійці скинуться на придбання хати переселенцям, пральну машинку придбаємо. А ще пообіцяв, що ми обов’язково повернемо Володі, Олені, їхнім діточкам і ще двом мільйонам переселенців з Донбасу їх рідний дім. А поки будемо добиватися від держави гідних умов життя для цих людей. Зокрема, ми вимагаємо в держбюджеті на наступний рік передбачити кошти на компенсацію вартості житла переселенцям”.

Читайте також: 6 тижнів, 8 місяців, 4 або 7 років — небезпечні тимчасові точки для сімейних стосунків

Джерело.

facebook