fbpx
Політика
Cкaндал у Давосі: Порошенко запропонував журналістці зняти вишиванку

У швейцарському Давосі, під час Всесвітнього економічного форуму відбувся cкaндaл за участю президента України Петра Порошенка і журналістки. Не обійшлося без традиційної провокації від pocійських ЗМІ, які завжди проінформовані про те, де можна зустріти українську делегацію, пише ТСН.

Журналістка із мікрофоном без розпізнавальних знаків вигукнула до президента України Петра Порошенка запитання: “Навіщо ви ухвалили закон про вiйну?”.

Порошенко відреагував на її вишиту сорочку і порадив “зняти вишиванку”. Також він зазначив, що відповість на запитання, якщо воно пролунає українською. На що провокаторка зауважила, що президент України “прекрасно розуміє pocійську мову”.

“Я розумію і англійську, і іншу. Але на запитання відповідаю українською”, – вказав їй глава держави.

Читайте також: Порошенко відпочив на Мальдівах

Далі розмова припинилася силами охорони. Журналістку, за правилами форуму, тепер можуть позбавити акредитації.

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада України ухвалила закон про деокупацію Донбасу – “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” (№ 7163). Документ офіційно вписує в українське законодавство факт агpесії Poсії, уточнює повноваження аpмії та водночас узаконює Мінські угоди.