fbpx

Чиновник, якого в Одесі “заткнув” Порошенко, жopстко відповів президенту

Звинувачення, озвучені президентом Петром Порошенко під час представлення нового голови Одеської ОДА, сформовані на спотвореній інформації, яку подають йому ті, хто стоїть на чолі корупції і організованої злoчинності в країні.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Ширяївської РДА Одеської області Тарас Бойко, який під час виступу президента підняв руку і спробував заперечити Петру Порошенко.

Далі публікуємо мовою оригіналу зі збереженням орфографії та стилістики:

Чи мені стало погано, коли я підняв руку? Я пам’ятаю день 10 вересня 2015 р., коли усі ми, голови адміністрацій Одеської області разом з Міхаїлом Саакашвілі, були на прийомі в Адміністрації Президента і уважно слухали кожне слово Петра Порошенка про закон і порядок в державі, про добробут для простих людей.

Тому у відповідь на питання: “Чи стало погано?”, – я відповім: “Так”, – це можна назвати саме такими словами. Адже, віддавши півтора роки свого життя державній службі, отримуючи перших півроку зарплатню у 3 тисячі гривень, але попри це покинувши все задля праці для нашої держави, слухати одне за одним звинувачення Президента Петро Порошенко, сформовані на перекрученій інформації, яку подають йому ті, хто стоїть на чолі всієї корупції та організованої злoчинності в країні, на адресу і екс-голови ОДА Mikheil Saakashvili і моїх колег-голів РДА, які з жовтня 2015 р. відповідально і чесно виконують свої обов’язки, було надзвичайно важко. Та останньою краплею були слова Президента про достойних людей, обраних на виборах в ОТГ, зокрема в Одеській області. Після почутого сьогодні на нараді для мене те, що Петру Порошенку надають спотворену інформацію – достовірний факт.

Саме тому я підняв руку, тому що нарада закінчилася б, і все увійшло в свої рамки. І я ці рамки намагався хоча б якось похитнути, тому:

1. Наші ЗМІ як завжди беруть лише вигідне для масового спожитку, але уникають головного – чому сталася ця подія. Про сам діалог вже сказано достатньо, розкажу про причину: на виборах в Ширяївську об’єднану громаду Одеської області 18 грудня 2016 р. за гроші (від 500 до 1000 грн. за голос) під прикриттям партії БПП “Солідарність” успішно провели “вибори”, показавши явку в 71%, коли в той же день в сусідньому Іванівському районі (Коноплянська ОТГ) явка становила 46 %. Переможець виборів на голову громади – висуванець БПП, набрав 64%, з 26 депутатів ради 16 також представляють БПП. У порівнянні з виборами в районну раду жовтня 2015 р. рейтинг БПП зріс у 6 разів: з 11% до 64%, кількість депутатів у 4 рази: з 4 до 16. І це представили Президенту як досягнення, забувши сказати про те, що на кожній дільниці знаходилось одночасно до 5 тітушок, яких народний депутат Алексей Гончаренко, який був присутній на дільницях, назвав військовими журналістами, які пильно слідкували за правильністю волевиявлення і, звичайно, про суми, витрачені на підкуп. Коли я разом з небайдужими людьми ловили тих, хто роздавав гроші – їх відразу забирали в невідомому напрямку і аж потім приїжджала поліція, яка, звісно, факти підкупу не підтверджувала. І навіть мої відкриті заяви з вказанням прізвищ організаторів і виконавців цього злoчину не дали жодного результату. Більше того, за 2016 рік у мене було 7 звернень в правоохоронні органи і по жодному я не отримав відповіді. Ось що варто було б знати пану Президенту: що за його спиною його ж довірені особи не можуть по-іншому виграти вибори як із застосуванням підкупу і тітушок, а це перший дзвінок про те, що або обраний шлях, або довірені люди – не ті і все це призводить до невдоволення людей;

2. Знову ж таки ЗМІ пишуть про чиновника і грубу форму спілкування. Я не чиновник і ніколи себе ним не вважав. Я держслужбовець, який давав клятву Українському народові відстоювати його інтереси, і буду це робити будь-якими законними методами, і навіть такими, якщо іншим чином привернути увагу неможливо;

3. Всім “доброзичливцям” – спілкування з Президентом не смepтельне і навіть потрібне. І я радий, що зміг хоча б так донести свою позицію і озвучити проблеми Ширяївського району безпосередньо Президенту. Саме на розмові після наради я повідомив все в деталях про те, як подають під соусом перемоги бомбу сповільненої дії, чому правоохоронці нічого не вдіяли і хто за цим стоїть, зокрема і з оточення Президента.
Комусь може мій вчинок не подобатись, але мені особисто Президент України Петро Порошенко пообіцяв розібратись в усіх озвучених питаннях і дав відповідні доручення. У понеділок маю зустрітись з цього питання з новим головою ОДА Maksym Stepanov.

Я вже давно розчарувався у можливості сьогодні щось змінити, але боротьба продовжується, хоч і з малою надією.

Результат розгляду усіх питань буде індикатором того, чи варто перебивати виступ Президента України, чи варто далі на щось сподіватись.

Читайте також: Гроші у владі: рейтинг найбагатших чиновників і нардепів України

https://www.youtube.com/watch?v=ltS2kbO_u_A

Джерело.

You cannot copy content of this page