fbpx
Політика
Чому Юрій Луценко опинився у центрі квартирного скандалу (відео)

Днями з’явилася інформація, що сім’ї генпрокурора належить чотириповерховий будинок у самому центрі Києва.

Однак, аби відвести від цього дому очі, його швиденько продали нардепу із президентської партії. Один із найбагатших народних депутатів від “БПП” Гліб Загорій придбав 6 квартир та 2 нежитлових приміщення в центрі Києва.

За документами ці квартири належали колишній бізнес-партнерці родини Луценків – Світлані Риженко. І лише місяць тому їх здавала в оренду фірма, яка належить сину генпрокурора.

Сама ж Риженко довгий час працювала бухгалтером у компанії “Українські новітні телекомунікації”, яка належала дружині генпрокурора.

Генпрокурор від скандальних квартир відхрещується та переконує, що нічого про них не знає. А всі його статки будуть вказані у декларації, яку зараз заповнює його родина.

Я депутата Згорія останній раз бачив на засіданні фракції, коли мене висували генпрокурором, тому про його біснес нічого повідомити не можу, на жаль. Зі Світланою Риженко я особисто не знайомий, тому теж про його бізнес нічого не знаю. Стверджую одне – ні я, ні моя дружине не володіє будинком, про який ви мене запитуєте, – заявив Луценко.

Питання про прокурорські квартири наступного тижня піднімуть на антикорупційному комітеті парламенту. А громадські активісти вже готують заяву про злочин до НАБУ – у випадку, якщо Луценки не згадають про них у деклараціях.

Тим часом в НАБУ та НАЗК скандал поки не коментували, адже мають перевірити інформацію. Але перевірки розпочнуться лише коли Луценко заповнить свою електронну декларацію.

Нагадаємо, раніше нардеп Сергій Лещенко розповів, що очільник ГПУ Юрій Луценко має величезний будинок у центрі Києва, щоправда його зареєстрував на зовсім іншу особу.

Читайте також: Житловий магнат: син Луценка здає вісім елітних квартир на Печерську

Джерело.

facebook