fbpx
Політика
Чому ти мене ненавидиш? Луценко розповів про свою зустріч з Яценюком

Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, як будучи ще народним депутатом, виступив з різкою критикою проти політики Арсенія Яценюка, який на той момент обіймав посаду прем’єр-міністра України.

Яценюк після цього запитав Луценко, за що той його “ненавидить”, повідомляє 23 червня “Високий замок” .

“Пам’ятаєте, як я агресивно виступав, критикуючи уряд Яценюка? Потім зустрівся з Арсенієм Петровичем, і він мене запитав:” Чому ти мене так ненавидиш? “. Я сказав йому, що у мене немає ненависті, але вперше за 20 років є відчуття, що нічого сказати людям. Вперше опускаю очі. Я нічого не вкрав, нікого не зрадив … Я, звичайно, помилявся, але у мене немає брехні перед Україною. Однак є з чим іти до людей “, – розповів Луценко.

“Наші закони ні до чого не привели. Змін немає. Обидва моїх сина запитують: чому так? А я занадто високо, щоб їм говорити, що винен хтось там нагорі”, – зазначив він.

Луценко розповів, що довго роздумував над пропозицією президента України Петра Порошенка очолити Генпрокуратуру: “Погодився, бо вважаю, що сьогодні це чи не найважливіший напрям, де люди можуть відчути результат”.

“Відсутність змін в антикорупційній діяльності остаточно вб’є політичну хвилю, підняту другим Майданом. Я це шкірою відчуваю …”, – додав генпрокурор Луценко.

Читайте також: ЛУЦЕНКО НАЗВАВ РОЗМІР СВОЄЇ ЗАРПЛАТИ

Джерело.

Реклама