fbpx
Політика
Члени «Народного фронту» не фінансують партію — звіт

Члени партії «Народний Фронт» за дев’ять місяців 2016 року не перерахували жодної гривні на діяльність своєї політичної сили.

Про це свідчить звіт партії за ІІІ квартал, опублікований на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

28 вересня на рахунок партії було переведено 25 136 400 гривень державного фінансування і це єдине надходження з початку року.

«Народний Фронт» у звіті за ІІІ квартал не вказав жодного працівника апарату партії. Не було зареєстровано жодної місцевої організації зі статусом юридичної особи, без яких партія зможе витратити державні гроші — а це більше 50 мільйонів — тільки через центральний офіс партії.

Витрати партії в ІІІ кварталі склали майже 980 тисяч гривень.

На оренду офісу площею в 375 квадратних метрів у бізнес-центрі на Кловському узвозі партія витратила 968 тисяч.

В цю суму входить вартість оренди, комунальних послуг, сплата податків та зборів за Дар’ю Яценко, сестру народного депутата з групи «Воля народу» Антона Яценка, яка є власником приміщення.

Раніше в програмі RE:ФОРМА керівник департаменту з питань запобігання політичної корупції НАЗК Роман Смик заявив, що державне фінансування змусить партії відмовитися від «сірої бухгалтерії».

«Я вважаю, що після початку фінансування заробітна плата в працівників зросте різко і ми так розумієм, що зараз мінімальна заробітна плата показується. Інше кладеться в конверт», —заявив він.

Відповідно до закону про запобігання політичній корупції партії повинні були здати свої квартальні звіти до 9 листопада, а НАЗК опублікувати їх на своєму сайті впродовж 10 днів.

Читайте також: Німець заробив 44 тис. євро, здаючи одну і ту ж пляшку

Джерело.