fbpx
Політика
Черговий скандал з Іванкою Трамп: долар на годину для китайців

Дочка президента США, незважаючи на заяви Трампа купувати все американське і наймати на роботу американців, шиє одяг для свого бренду в Китаї за копійки.

35-річна Іванка Трамп потрапила в список 100 найвпливовіших людей світу, за версією журналу Time. Але це все одно не вберегло її від скандалу міжнародного масштабу. Виявилося, Іванка платить працівникам її фабрики в Китаї просто копійки. За тиждень вони отримують близько 62 доларів, а працюють по 60 годин. Долар за годину – пише “Сегодня”.

На цій фабриці в Китаї, до речі, виробляють не тільки одяг “Іванка Трамп”. Ще там виготовляють Tommy Hilfiger і Calvin Klein.

Крім усього іншого, під час планової перевірки в жовтні минулого року на фабриці було виявлено таку кількість порушень, яку складно собі уявити. Навряд чи виробництво Іванки закриють (все-таки її батько – президент США). Але от змусити її виплачувати зарплату, що відповідає нормам трудового кодексу, можуть.

Читайте також: Іванка Трамп, старша дочка-красуня президента США – хто вона (фото)

Дональд Трамп не раз (і навіть в день інавгурації) говорив, що курс США тепер спрямований на розвиток власного виробництва: “Ми будемо дотримуватися двох простих правил: купувати американське і наймати американців”. Правда, недавно виявилося, що Іванка під це правило чомусь не потрапляє – вона продовжила робити одяг у Китаї.

Нагадаємо, в 2007 році Іванка створила власний бренд ювелірних прикрас Ivanka Trump Fine Jewelry, який спеціалізувався на випуску ювелірних прикрас, а незабаром почала випуск і одягу.