fbpx
Політика
Бійкa в Раді: нардеп Гаврилюк накинувся на журналіста (відео)

Внаслідок бiйки нардеп розірвав своєму опонентові сорочку і розбив телефон. Народний депутат від “Народного фронту” Михайло Гаврилюк пoбив в будівлі парламенту журналіста Василя Крутчака, який наполегливо вимагав у політика інтерв’ю. Відповідне відео опублікував на своїй сторінці в Facebook пoтерпілий.

На відео видно, як до нардепа в кулуарах парламенту пристав Крутчак з “вимогою” дати йому інтерв’ю, на що Гаврилюк йому відповідав, що не спілкується більше з ним після деяких висловлювань на його адресу. Він попросив Крутчака не чіпати його.

Однак це не зупинило наполегливого журналіста, і він і далі продовжив “насідати” на політика. У підсумку, на сходовій клітці Гаврилюк зарядив що є сили Крутчаку, після чого було лише чути лaйку, а відео пропало.
Сам журналіст пояснив ситуацію, чому він так завзято вимагав у нардепа інтерв’ю.

Читайте також: Рада скасувала “закон Савченко”

“Народний депутат Михайло Гаврилюк збожеволів. Місяць тому він заявив, що прийняв рішення не давати журналістам коментарі та інтерв’ю. Мене це м’яко кажучи здивувало! Сьогодні ВР я підійшов до нього з метою, щоб поцікавитися, чи не змінив він свого рішення? Реакція Гаврилюка на відео. Внаслідок у мене розбитий телефон і розірвана сорочка”, – написав Крутчак.

Джерело.