fbpx
Політика
“Беркут”, бандерівці, спітніла земля “: з’явилося нове відео із заявами Єфремова в 2014 році

У мережі з’явилося відео за 2014 рік із нарізкою заяв екс-глави парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, де він закликає не допустити у Луганській області тих подій, які відбулися у Києві, і хвалить “Беркут”.

Відео опублікували у YouTube TVgolosnaroda.

“Коли я вийшов на площу тут до нас – до тих людей, які сьогодні самі прийшли сюди, у цей зал, до цієї будівлі, – це “Де наші військовослужбовці міліціонери? Чому вони досі ще не визволені з Києва?.. Нам вдалося вирвати наш “Беркут” з Києва. Один літак вже приземлився. Другий літак на підльоті. І я сподіваюся, що в найближчі кілька годин ті хлопці з “Беркута” теж будуть тут на Батьківщині”, – сказав Єфремов.

Крім того, він подякував “Беркуту” “за те, що вони робили у Києві”.

“Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб захистити кожну людину в Луганській області, щоб у нас подій подібних Києву ніколи не сталося. І я прошу вас кожного і всіх разом зробити можливе і неможливе”, – сказав екс-регіонал.

Єфремов наголосив, що Луганщина його батьківщина і йти йому нікуди.

“Люди, які жили там – це наші предки, це наші діди, це наші батьки. Я не знаю, як для вас, але для мене це земля, полита їхнім потом і кров’ю”, – заявив він.

“Тому якщо хтось думає із” бандерівською ідеологією”… Завтра 23 лютого. І наші батьки і діди завжди були переможцями. Я вірю, що і ми будемо переможцями, і ніколи не допустимо вакханалії на нашій землі”, – додав Єфремов.

Читайте також: Польща оголосила про суттєві зміни для українських мігрантів

Джерело.

facebook