fbpx

Батьки і діти: «сімейні підряди» в українській політиці(Інфографіка).

Якщо вірити українським політикам, члени їхніх сімей – як на підбір успішні бізнесмени, талановиті управлінці та цілком незалежні політики. Втім окремі спадкоємці відомих політиків, часто в досить юному віці, мають настільки високі досягнення в політиці та державному управлінні, що претендують щонайменше на звання вундеркіндів. А декому навіть вдається перевершити досягнення власних високопоставлених батьків.

«Слово і Діло» вирішило уважніше поглянути на кровні зв’язки з українській політиці, і виявило чимало однакових прізвищ серед різних поколінь депутатів, державних чиновників, міських голів і партійних функціонерів різних рівнів.

І якщо ні для кого ні секрет, що родина Президента представлена в політиці найвищого ешелону цілою династією, то мало хто знає, що, наприклад, батько Андрія Парубія Володимир свого часу був заступником голови Львівської обласної ради, а донька Сергія Ківалова – депутатом Одеської міськради двох скликань. Син Сергія Пашинського Антон є топ-менеджером оборонного підприємства «Спецтехноекспорт», а Олексій Анатолійович Гриценко – колишнім депутатом Київради.

Більше про кровні зв’язки українських політиків – в інфографіці «Слова і Діла».

Читайте також: КОХАННЯ І ВЛАДА: ШЛЮБИ В УКРАЇНСЬКІЙ ПОЛІТИЦІ(ІНФОГРАФІКА)

batky_i_dity_info

Джерело.

You cannot copy content of this page