fbpx
Політика
“Батьківщина” перемогла на виборах в ОТГ, – паралельний підрахунок

“Батьківщина” здобула впевнену перемогу на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися в неділю в усіх областях України.

Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів, який провела партія за протоколами з 90% дільниць, пише 24 канал.

Юлія Тимошенко повідомила, що за кількістю обраних депутатів “Батьківщина” здобула перемогу в 15 областях України, тоді як “Солідарність” Петра Порошенка – лише у 5.

“Цей результат здобутий на тлі масштабних фальсифікацій, на чолі яких стояв Президент України, на тлі масштабного підкупу, який відбувався по всій країні, на фоні тиску за допомогою силових структур та на тлі використання адмінресурсу”, – зазначила сьогодні лідер партії на прес-конференції у Києві.

Читайте також: Юлія Тимошенко виграла парі у банкіра, пробігши 12 кілометрів(відео)

Коментуючи результати місцевих виборів, політик також наголосила, що це і є справжнє соціологічне дослідження, яке зафіксувало беззаперечне лідерство “Батьківщини”.

Вона подякувала всім українцям, які прийшли на дільниці та зробили свій вибір. Особливу подяку Юлія Тимошенко висловила команді “Батьківщини”.

“Я знаю, що вас pубали сокиpами, як це було на Дніпропетровщині, підставляли дyло автoмата Калaшникова. Я знаю, що ви рахували бюлетені в повній темряві, що вас запрошували в Адміністрацію Президента і пропонували золоті гори, щоб не йти від “Батьківщини”. Але наша команда вистояла. Це перевірена часом команда, і вона вас не підведе”, – заявила лідер “Батьківщини”.