fbpx
Політика
«Батьківщина» отримала найбільшу кількість партійних мандатів на виборах в об’єднаних громадах

За уточненими результатами виборів у територіальних об’єднаних громадах, що відбулися 11 грудня, партія «Батьківщина» здобула впевнену перемогу.

Висуванці від «Батьківщини» отримали 123 мандати депутатів місцевих рад, що є найвищим показником серед усіх партій, які висували своїх кандидатів. Друге місце посіла партія «Наш край», здобувши 86 мандатів. Президентська партія лише на третьому місці з 60 виграними округами.

У процентному співвідношенні «Батьківщина» отримала результат у 29,86%, «Наш край» – 20,87%, БПП – 14,56%.

Вибори до рад об’єднаних територіальних громад, які відбулися 11 грудня, проходили у 850 округах. На половині округів перемогу здобули самовисуванці, що є традиційним для місцевих виборів. Наразі ще не визначені результати по 9 округах.

Результати виборів до рад 41 ОТГ 11 грудня 2016 року

«Батьківщина» 123 мандати, 29,86% – відсоток серед обраних від партій, 14,63% – відсоток від загального числа депутатів.
«Наш край» 86 мандатів, 20,87%  -відсоток серед обраних від партій,  10,22% – відсоток від загального числа депутатів.
БПП 60 мандатів 14,56% –  відсоток серед обраних від партій 7,13% – відсоток від загального числа депутатів.

Напередодні Юлія Тимошенко подякувала всім, хто проголосував за кандидатів від «Батьківщини», не піддавшись шаленому тиску адмінресурсу, підкупу з боку аграрних кланів та бюджетних подачок від провладних кандидатів.

«Люди віддають перевагу опозиції, тому що розуміють, що Україна рухається у неправильному напрямку», – заявила лідер партії на прес-конференції 12 грудня, оголошуючи попередні результати виборів в ОТГ.

Юлія Тимошенко наголосила, що депутати від «Батьківщини» зроблять все можливе, «щоб жодне маленьке село не зникло, щоб жодного селянина не позбавили права мати доступ до шкіл, ФАПів, клубів та інших соціальних послуг».

«Батьківщина» послідовно відстоюватиме право сіл, селищ та міст районного підпорядкування на повне отримання ПДФО та інші бюджетоутворюючі податки. Також «Батьківщина» боротиметься за право всіх громад (об’єднаних і необ’єднаних) розпоряджатися землею, яка входить в їх межі, заявила лідер партії.

Наступної неділі, 18 грудня, відбудуться вибори рад та голів ще у 142 об’єднаних територіальних громадах.

Читайте також: САВЧЕНКО ВИЙШЛА З ПАРТІЇ “БАТЬКІВЩИНА”, – КРУЛЬКО

Джерело.

facebook