fbpx
Політика
Ажіотаж навколо розкішного життя дочки мера Дніпра: з’явилася відповідь “виродку” (фото)

Мер Дніпра Борис Філатов назвав випади на адресу дочки, навколо розкішного життя якої розгорівся ажіотаж в мережі, піар-компанією, замовленої боягузливою без…тевою істотою. Відповідну заяву Філатов опублікував в Facebook.

“Так, я з 2006 року офіційний доларовий мільйонер. Так, моя дочка – доросла дівчина, яка живе окремо від нас з Мариною вже 5 років … І, так, того місцевого політика, хто замовив піар-компанію проти дівчини, Боягузлива, без …тева істота … Просто цей виродок зі своєю дочкою не спілкується “, – резюмував мер Дніпра.

Нагадаємо, що конфлікт виник після того, як видання “Вести” показало розкішне життя 22-річної Катерини Філатової.

“В одязі та аксесуарах Катерина віддає перевагу таким брендам, як Chanel і Yves Saint Laurent, а відпочивати краще в найрозкішніших куточках світу. На її сторінці можна побачити фотографії Мілана, Монако, Ібіци, французьких Канн”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в виданні відзначили, що головною пристрастю Катерини є дорогі яхти.

“80 відсотків постів на її сторінці присвячені саме їм. У дівчини навіть є кепка з написом” Where is my f * cking yacht? “(” Де моя еб ** а яхта? “), що вельми красномовно говорить про любов дівчини до цього виду розваг “, – резюмував автор статті.

Читайте також: Пишний бюст Маші Собко ледь не вирвався на волю через тісне декольте (фото)

Джерело.

 

facebook