fbpx
Політика
Автомобіль, на якому їздить прокурор Сус, придбала 85-річна пенсіонерка

Автівка Audi Q7 з номерами ВХ 9125 ВМ належить жительці м. Хмельницький Марії Юрчик 1930 р.н. Це засвідчує відповідь з реєстру власників автотранспортних засобів МВС, отримана журналістами, пишуть “Наші гроші з Денисом Бігусом”. 85-річна Марія Юрчик стала власницею цього кросоверу у червні 2015 р.

Марія Іванівна Юрчик є родичкою (імовірно, бабусею) Дмитра Суса, який входить до департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки. Одна з адрес реєстрації Марії Юрчик – це квартира в м. Хмельницький по вул. Завадського, 5. Цю квартиру вказували як місце проживання батько Дмитра Суса 57-річний Микола Сус, а також 53-річна Людмила Миколаївна Сус (імовірно, мати Дмитра Суса). Квартира належить їй.

Читайте також: За високим парканом: ЗМІ показали “казарму”, в якій живе Полторак (відео)

Наразі Audi Q7, записана на Марію Юрчик, коштує на вторинному ринку $35-40 тис. (875 тис. – 1 млн грн).

Заробітна плата Дмитра Суса в ГПУ, з його слів, становить близько 300 тис. грн/рік.

У 2013 р. Сус заробив в органах прокуратури лише 114 тис. гривень.

Департамент, в якому працює Дмитро Сус, назвають “департамент Кононенка-Грановського”, за прізвищами депутатів від БПП Ігоря Кононенка та Олександра Грановського, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.

Як зазначає видання, раніше представники прокуратури передали “Українській правді” фотографії записки, вилученої у співробітників оперативно-технічного управління НАБУ, на якій було вказане прізвище Дмитра Суса та номер Audi Q7.

Інформація про те, що Дмитро Сус користується цим авто, також раніше з’являлася в інтернет-ЗМІ.

12 серпня представники цього департаменту незаконно затримали та протягом 11 годин без складання протоколів затримання утримували в ньому двох працівників оперативно-технічного підрозділу Національного антикорупційного бюро. Співробітники НАБУ на конспіративній квартирі поруч з вказаним департаментом ГПУ здійснювали спостереження за прокурорами в рамках кількох кримінальних проваджень.

Читайте також: Як в Росії дружина п’яного віце-міністра відбивала його від копів (відео)

Джерело.