fbpx
Політика
Аваков жорстко відповів на пропозицію Еро з Донбасу

Міністр поставив під сумнів необхідність участі Києва в “нормандському форматі”

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що Міністерству зовнішніх справ Франції варто було б вимагати від Росії покинути окуповану територію України. Про це він написав в Facebook, коментуючи останні заяви глави МЗС Франції Жана-Марка Еро з Донбасу.

“Можливо, МЗС Франції краще вимагати від російського агресора покинути територію окупованої України? І не додушувати Україну, втихомируючи агресора?! Інакше навіщо Україні такий формат переговорів?!”, – написав він.

Раніше Жан-Марк Еро заявив, що мета саміту в “нормандському форматі” – змусити Україну просунутися в питанні статусу Донбасу. Так, за його словами, метою саміту в “нормандському форматі” в Берліні буде домогтися від України просування в питанні статусу Донбасу і закону про вибори на його окупованій частині”.

За його словами, учасники саміту будуть вимагати від України “детальних зобов’язань за статусом Донбасу і календарем проведення таких виборів”.

Крім того, сказав Еро, і “від України, і від Росії будуть домагатися прогресу в розведенні сил сторін і “засвідчення щирості” в цьому”.

Читайте також: У Раді зробили перший крок до звільнення Гонтаревої

Джерело.

facebook