fbpx

Антикорупційне бюро проводить обшук у приймальні нардеп

НАБУ проводить обшук у приміщеннях фірм, які фігурують у розслідування щодо реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ “Украгазвидобування”.

Про це повідомили у прес-службі НАБУ, пише Українська правда.

“Зараз відбувається слідчі дії у провадженні щодо реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ “Украгазвидобування”. Обшуки відбуваються за адресами фірм, які фігурують у розслідуванні”, – сказали УП у НАБУ. Водночас депутат Олександр Онищенко, який проходить у цій справі, повідомив, що обшуки відбуваються у його приймальні.

“Так, зараз тривають обшуки. Я зараз перебуваю там. Я їм показав всі документи, що це офіційна приймальня народного депутата, але вони продовжують займатися бєспрєдєлом”, – сказав Онищенко. “Вони це роблять просто, щоб залякати, просто ходять по першому поверху, бють вікна”, – сказав він.

На питання Онищенко уточнив, що обшук проводиться за тою ж адресою, за якою проводився в березні. Водночас, за інформацією “Української правди”, детективи мають офіційну відповідь від апарату ВР, в якій вказано, що приймальня за вказаною адресою не зареєстрована. Крім того, детективи мають ухвалу суду на проведення обшуків, а отже, слідчі не мають підстав зупиняти слідчі дії

Читайте також: СЬОГОДНІ НАБУ ПРОВЕДЕ ІНТЕРНЕТ-ГОЛОСУВАННЯ НА ПОСАДИ В РАДІ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ

Джерело.

You cannot copy content of this page