fbpx
Політика
Альтернатива “ВКонтакте”: названі терміни релізу нової української соцмережі (відео)

Після гучних заборон російських соцмереж в Україні команда з 30 канадських програмістів приступила до роботи над соціальною мережею Ukrainians, реліз якої очікується вже в найближчі кілька місяців. Для цього розробникам була необхідна лише підтримка українців, яку вони отримали сповна.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Ukrainians у Facebook.

Співзасновниця проекту Ukrainians Олександра Струмчінська опублікувала в мережі відеозвернення, в якому повідомила, що ідею розробки підтримали понад 50 000 українців.

Відомо, що канадські програмісти StartupSoft потребували оцінці перспектив, тому зголосилися взятися за роботу, якщо до 1 червня 2017 року проект підтримає 50 000 потенційних користувачів. Необхідно кількість голосів було зібрано всього за три дні, а вже сьогодні платформа Ukrainians налічує без майже 70 000 голосів.

Фахівці обіцяють запустити соцмережу протягом найближчих чотирьох місяців. Ресурс буде доступний для трьох основних платформ – web, iOS і Android.

Нагадаємо, 16 травня указом президента України Петра Порошенка був обмежений доступ українських користувачів до популярних соціальних мереж “ВКонтакте”, “Одноклассники” і низки інших російських сайтів. Новина викликала в мережі величезний резонанс.

Читайте також: Як супермодель: королева Йорданії з’явилася в Каннах у білосніжному вбранні

Джерело.