fbpx
Політика
Активістка “Фeмен” відзначилася гoлими грyдьми на офіційній зустрічі Порошенка з Лукашенком

Під час зустрічі президентів стався неприємний конфуз. Сьогодні, 21 липня, на церемонії підписання офіційних документів між Україною та Білоруссю стався неприємний інцидент за участю активістки з руху Fеmеn, повідомляє РБК Styler.

Із залу, де знаходилися Олександр Лукашенко і Петро Порошенко охорона вивела активістку організації, яка скандувала гасло “Живе Білорусь!”, oгoлюючи при цьому грyди.

Президенти під час інциденту зберігали спокій, а Олександр Лукашенко, коли активістку вже виштовхали, навіть посміхнувся.

Читайте також: Голова Держприкордонслужби знепритомнів під час офіційної зустрічі Порошенка з Лукашенком

Дівчина прийшла на прес-конференцію з фальшивим посвідченням. Як пише видання “Деловая столица”, жінка по імені Анжеліна Діаш де Кінташ прийшла на захід з фальшивим посвідченням видавничої групи “Картель”.

Видання, яке входить в цю групу, повідомило, що посвідчення даній особі ніколи не видавалося, а документ під цим номером належить штатному співробітникові.

“Крім того, посвідчення нашої видавничої групи мають інший вигляд – вони є пластиковими, а не ламіновані. Посвідчення під номером 090 було видано заступнику головного редактора видань “Деловая столица” та “Власть денег” Ользі Сантарович”, – йдеться в матеріалі. З приводу використання фальшивого посвідчення видавничої групи “Картель” було написано заяву в Нацполіцію.

Відео тут.