fbpx
Політика
Адвокат російського ГРУшника Єрофєєва подає в суд на Матіоса і, можливо, Порошенка (відео)

Соколовська спростувала звинувачення в зв’язках з ФСБ

Адвокат російського військовослужбовця ГРУ ГШ ЗС РФ Євгена Єрофєєва Оксана Соколовська заявила, що судитиметься з головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом. Про це вона заявила в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Так вона відреагувала на слова Матіоса про те, що Соколовська відвідала Москву і координувалася звідти, і “навряд вона зможе це спростувати”.

“Дійсно, не те що затягування, а систематичні синхронізовані дії, які координувалися адвокатським об’єднанням, яке знаходиться біля центрального офісу ФСБ в Москві наЛуб’янці, яку очолює випускник юридичного інституту ГРУ ЗС РФ, який координував дії з одним з адвокатів. Соколовська може судитися з мною. Вона відвідувала і координувала свої дії”, – заявив Матіос.

Соколовська такі звинувачення спростовує.

“Я вже майже звикла до висловлювань, які не мають нічого подібного з реальністю і є повною нісенітницею з боку головного військового прокурора, тому я не здивувалася. Я, як громадянка України, має право бувати в будь-якій країні. Я не обмежена в праві пересування, і якихось дій або спілкування з будь-якими співробітниками або юридичними компаніями, які мають якісь зв’язки з ФСБ, ні разу не мала”, – зазначила вона.

У відповідь на це вона цікавиться, звідки військовій прокуратурі відомо про її переміщення.

“В даному випадку мені цікава позиція держави Україна в особі президента і головного військового прокурора, яким чином їм відомо, де саме я була. Невже на мене велися оперативно-розшукові дії або негласні слідчі дії, або втручалися в мою адвокатську діяльність- яким чином їм взагалі відома інформація про моє перебування в тій чи іншій країні”, -сказала Соколовська.

На питання, чи буде вона судитися з Матіосом, адвокат відповіла ствердно і допустила, що в відповідачах також буде “гарант Конституції” – президент Петро Порошенко.

“Уже слід припинити всі ці дії з боку чиновників, і думаю, що буду судитися, і в відповідачах буде не тільки один пан Матіос, тому що я дуже добре слухала прес-конференцію нашого гаранта Конституції”.

На уточнююче питання, чи точно вона вирішила судитися з Порошенком, Соколовська відповіла: “Час покаже”. На питання, коли вона буде подавати позов відносно Матіоса,адвокат відповіла: “Я поки не знаю, коли це буде. Але найближчим часом ви про це дізнаєтеся”.

Джерело.